17.02.2020

Csaladtagot keresunk! (C. Natalia)

  • Külföld - mások
  • 400 000 Ft / hónap
  • Gyermekek száma: 1
  • a gyermek korától: 3 - 6 év
Csaladtagot keresunk!
Munkaköri leírás
Kedves Dadus,

Tavaszi kezdéssel, keressük azt a kedves lányt aki szívesen csatlakozna családhoz hosszútávra. Kisfiam hamarosan betölti az otodik életévet, és bar ovodaba jar, szükségunk lenne egy szereto, gondoskodo, turelmes lányra aki eltud jatszani vele amig Anya es Apa megerkeznek a munkabol. A feladatok koze tartozik kisfiam iskolaba es egyebb foglalkozasokra kiserese, jatek, furdetes, etetes es besegítés a házimunkába. Amennyiben hirdetesem felkeltette erdeklodesedet kerlek kuldj egy oneltrajzot es lehetoseg szerint referenciat. Előnyt jelent az ovodai tapasztalat, pedagógiai vagy egészségügyi végzettség.
Izgatottan várjuk a jelentkezéseket!

Felügyelet gyakorisága
  • rendszeresen egész nap
Bébiszitterkedés helye
  • a kisegítést kereső háztartás lakhelyén
Elvárt nyelv
angol nyelv
Kezdési időpont
01.06.2020
A következő tevékenységek végzését várják el
  • séták és felügyelet a játszótéren
  • segítség a házi feladatok elvégzésében
  • kísérés szakkörökre és tréningekre
  • gyerekek szállítása autóban
  • gyerekszoba szokásos takarítása
  • szokásos konyhai takarítás
  • kis összegű vásárlások
Szívesen látott készségek
  • ének
  • sport és edzés
  • kreatív és játékos hozzáállás a gyerekekhez
Van háziállata
nem
Dohányzik otthon
nem
Válasz a hirdetésre